Gaston

(Tango x Houston x Flemmingh)

Geboren:11 mei 2011 Hengst - bruin - dressuurgericht Fokker: A.A.M. Schut - Hengelo

Vader Tango timmert niet alleen in de fokkerij aan de weg, ook in de sport heeft hij zich met Hans Peter Minderhout op een fantastische manier ontwikkeld. Moeder Voqueline is een stermerrie van de goed bewaarde Houston. Grootmoeder Jacqueline is een preferente merrie van de bewegingsvererver Flemmingh. Ze is de moeder van het Lichte Tour paard Ocean Gold. Overgrootmoeder Angeline is keur, preferent en prestatie. Ze is een nakomeling van de hengst van de eeuw Nimmerdor. Ze staat als moeder te boek van de goedgekeurde hengsten Fairway en Schwarzenegger. Ook is ze de moeder van Kaline, een elite, sport merrie die Z2 geklasseerd is en drie Z sportpaarden.

 Klik hier voor afstamming via horsetelex