Veulenveiling Midden-Nederland Bekijk hier de Aftermovie 2018
Veulenveiling Midden-Nederland
Dutch Top Foals Sales See you next year on September 4th, 2019!
Dutch Top Foals Sales
NVK Kampioen 2018: Nina Ricci Franklin x Uphill
NVK Kampioen 2018: Nina Ricci
Chaplin (v.Verdi TN) Grand Prix showjumper under Martin Fuchs
Chaplin (v.Verdi TN)
Asgard's Ibiza (v.Desperado) Approved at Oldenburg & Hannover
Asgard's Ibiza (v.Desperado)
Entertainer (v.Warrant) KWPN Approved + 7th WK Lanaken
Entertainer (v.Warrant)
High Shutterfly (v.Sir Shutterfly) KWPN approved + Vicechampion KWPN Stallion Show 2015
High Shutterfly (v.Sir Shutterfly)
Farzana Twofold Dutch champion - finalist 7yo World Breeding Championships
Farzana

Dutch Top Foals Sales

Buy your talent for the future here!
See you next year on September 4th 2019
AFTERMOVIE

News

  • 24Nov
  • High Shutterfly 2de in Hengstencompetitie Z/ZZ

    Een voortreffelijke start van de hengstencompetitie voor High Shutterfly. Onder zijn nieuwe ruiter Lennard de Boer, legde de zesjarige zonder enige moeite tweemaal een foutloze omloop over 1.30m hoogte af. De Blom Hengstencompetitie in Kronenberg werd op naam geschreven door de altijd snelle Jur Vrieling en Heineken VDL, maar de Boer en zijn nieuwe troef High Shutterfly zat hen met een verschil van slechts 0.33 seconden wel heel dicht op de hielen. Dat belooft nog een spannende strijd in Ermelo en Zuidbroek en natuurlijk tijdens de ontknoping in Den Bosch!

    High Shutterfly (mv.Chin Chin) was in 2015 de eerste Sir Shutterfly-zoon werelwijd die werd goedgekeurd. Zijn eerste veulencollectie viel positief op en inmiddels laat de hengst ook van zich horen in de springring. High Shutterfly (ex. Horido) is gefokt door G.J. Kappert uit Geesteren en werd op Veulenveiling Midden-Nederland aangekocht door hengstenhouder Lauw van Vliet uit IJsselstein.

    VIDEO:

    YouTubelogohttps://www.youtube.com/watch?v=eax3YxCSLDA&

    HighShutterfly-LennardDeBoer-BlomHC2018-small
    Lennard De Boer & High Shutterfly (C) www.lauwvanvliet.nl

  • 13Nov
  • NMK-merrie Klivia (v.De Niro) elite na sterke IBOP

    De driejarige Klivia is 10 november geslaagd voor haar IBOP in Berlicum. De De Niro-dochter ontving in totaal 77,5 punten, waaronder een 8 voor de stap en souplesse en een 8.5 voor de rijdbaarheid. Klivia werd hierbij voorgesteld door Joyce van Opbergen. In 2015 werd fokproduct van René Franssen uit Boven Leeuwen geveild op Midden-Nederland en ze is inmiddels in eigendom van Stoeterij Turfhorst te Wezep. Afgelopen zomer werd Klivia voorgesteld op de stamboekkeuring in Ede alwaar zij 75 punten voor exterieur en 80 punten voor beweging in ontvangst mocht nemen. Op de Centrale merriekeuring in Ermelo werd ze voorlopig keur verklaard en op de Nationale Merriekeuring behaalde ze een eervolle plaats in haar groep. Middels de mooie punten voor haar IBOP en de verworven PROK en D-OC-predikaten draagt Klivia dus nu ook het elite predikaat.

    37bKlivia
    Klivia (De Niro x Zhivago) als veulen