Korbach van de Renger

(Colestus x Concorde x Flemmingh)(stallion)

Korbach van de Renger, 18-05-2015, hengst, Dhr. B.J.T. te Grotenhuis, Gelselaar
De oudste nakomeling van moeder Wersina springt reeds op internationaal 1.40m-niveau; Casino (v.Lord Z) onder Chanel de Baets. Zelf is Wersina een volle zus van de internationale springpaarden Assy Sina, die in het 1.45m springt met Emily Hilton, en Boeing die met Colin Keeling in het 1.35m presteert. Uit deze directe vertakking van de vooraanstaande Sina-stam komen ook internationale springpaarden als Nintendo (v.Indorado), Alpha VDL (v.Corland), Piccolino (v.Notaris) en de KWPN-goedgekeurde hengsten Cavalier/San Patrignano Mister (v.Maykel) en Laroche (v.Concorde). Als vader staat de geweldig springende negenjarige Grand Prix-hengst Colestus te boek, één van de paarden waarmee Ludger Beerbaum zich op de Olympische Spelen van 2016 richt.

Afstamming via Horsetelex