Machtig Prachtig du Vi

Arko III x Candidat x Corland, stallion

Machtig Prachtig du Vi, 25-04-2017, hengst, R. Veldmate, Luttenberg
Deze Machtig Prachtig du Vi zit genetisch uitstekend in elkaar, waarmee hij voor zowel de sport als hengstenopfok interessant is. We zien de Olympische springhengst Arko III van Nick Skelton samengebracht met de vooraanstaande prestatiefamilie Holsteiner stam 173. Moeder Wat ’n Pracht-S bracht al het internationale 1.40m-springpaard Ditola S (v.Cardento) van Josta van Straaten, de internationale eventer Escapito-S (v.Clinton I) en de 1.35m-geklasseerde Capitola II-S (v.Indorado). Grootmoeder Pracht-S sprong in USA op 1.60m-niveau met Helen McNaught en geniet ook bekendheid als moeder van de KWPN-gekeurde hengst Vermont (v.Carolus II). Het internationale 1.50m-paard Van Dejk (v.Verdi) van Josephine Boegh gaat in de tweede generatie terug op Pracht-S.

Afstamming via Horsetelex